top of page

VIDEOGALÉRIA

Urban Life

JELENIA RUJA 2022

K jeseni už odnepamäti neodmysliteľne patrí rituál kráľa našich lesov, jeleňa lesného. Keď v septembri teploty klesnú dostatočne nízko, v horách akoby ožili bájne tvory. Nie sú to žiadni obri, to sa len v jeleňoch prebúdza odveká túžba odovzdať gény. Spočiatku len bojazlivo, no neskôr sa ich hukot rozozvučí všade navôkol. No a keď si potichu sadnete na okraj lesa, môžete aktérov tohto krásneho prírodného divadla zahliadnuť aj Vy. Ak ste to šťastie doposiaľ nemali, pozývam Vás na môj krátky zostrih z jelenej ruje.
Tá tohtoročná bola v mnohých veciach zvláštna. Na niektorých, bohužiaľ tých lepších miestach, bola veľmi tichá. Mnohé plány mi prekazilo nepriaznivé počasie. 
Napriek všetkým okolnostiam sa mi podarilo natočiť niekoľko pekných záberov. Zostrih z toho najlepšieho si môžete pozrieť práve teraz.
Prajem Vám príjemné sledovanie.

Urban Life

SKRYTÁ DIVOČINA 2021

Poďte so mnou na prechádzku starými lesmi, prejdite sa po horských lúkach a brehoch divokých riek a potokov. Spoznajte horské masívy Malej Fatry a Tatier a ich tajomné zákutia, kde sa odohrávajú odveké príbehy ich skrytých obyvateľov. Končiaca zima vás privíta v spoločnosti hranostaja pri love na zasneženej lúke. Na jar uvidíte tok našich sov a zažijete na vlastnej koži húkanie sovy lesnej. Leto prinesie zaujímavé momenty zo života srncov, kamzíkov, svišťov či medveďov. Krásna farebná jeseň sa bude niesť v znamení jelenej ruje. Toto všetko a mnoho ďalších neopakovateľných záberov nájdete v šiestom pokračovaní série SKRYTÁ DIVOČINA.

Urban Life

SKRYTÁ DIVOČINA 2020

Piate pokračovanie príbehov z divokej slovenskej prírody, zo série SKRYTÁ DIVOČINA. Pridajte sa k nám pri pozorovaní našich najväčších šeliem, medveďov. Sledujte tokajúcich kohútov tetrova hoľniaka, pri jarných pytačkách. Spoznajte tajomné momenty zo života jeleňov, kamzíkov a mnohých ďalších zvierat.

P.S. Kedže sa jedná o jubilejný diel, pripravil som si pre vás prekvapenie. Prajem príjemné sledovanie.

Urban Life

SKRYTÁ DIVOČINA 2019

Pridajte sa k nám po štvrtýkrát na potulky slovenskou prírodou. Pozrite sa na divočinu, ako ju vidíme my, cez hľadáčiky fotoaparátov. Zažite s nami nezameniteľné stretnutia s divokou zverou a krásu prírodných scenérií z rôznych kútov Slovenska. Sledujte ako sa mení život v slovenských lesoch, na horských lúkach a hrebeňoch hôr počas celého roka 2019. Pozorujte srnčiu zver na zasnežených lúkach, tokajúceho hoľniaka, pestrofarebného rybárika, bobra - neúnavného staviteľahrádzí, jelenie súboje počas ruje, šantiace kamzíky na strmých skalných bralách a mnoho ďalšieho.

Gals & Pals

SKRYTÁ DIVOČINA III. (2018)

Už tretí krát po sebe Vám prinášame krátky film zo slovenskej divokej prírody. Nový rok, nové príbehy, nové zážitky. 
Sledujte s nami premenu krajiny počas 4 ročných období roku 2018 v časozberných videách. Ponorte sa do tajov prastarých lesov, kde tokajú posledné hlucháne. Sprevádzajte mocné medvede na horských lúkach, majestátne jelene v ruji, šantiace líšky, starostlivé kamzice a mnoho ďalších divokých tvorov, zachytených v neopakovateľných momentoch ich života počas jedného roka.

Lost Soles

SKRYTÁ DIVOČINA II. (2017)

Rok prešiel rýchlo ako voda v horskom potoku. Zanechal v nás neuveriteľné zážitky. Preto sme sa rozhodli nadviazať na minuloročný krátky film SKRYTÁ DIVOČINA  a prinášame Vám jeho druhý diel. Prežite chvíle v divokej slovenskej prírode, ako sme ich zažívali počas roku 2017. Ponorte sa s nami do nezamenitelnej atmosféry lesov, riek, lúk a hôr počas všetkých 4 ročných období. Pozorujte zakrádajúceho sa rysa na love, srnčiu zver na podvečernej pastve, rodinky čiernych rytierov našich lúk a polí – diviakov, ostražité svište v horských masívoch tatier, majestátne ručiace jelene striedané najmenšou sovičkou európy – kuvičkom vrabčím. To všetko okorenené časozbernými videami z celého Slovenska.

Running Suits

Krátky film dokumentujúci rok v živote divokých zvierat ako sme ich popri fotografovaní zachytili aj na video. Nádherne momenty počas celého roka môžte prežit v spoločnosti diviakov hľadajúcich potravu v snehu, rybárikov kŕmiacich mladé, štebotajúcich včelárikov, ručiacich jeleňov či medveďov na horských lúkach. Nefalšované zábery divokých zvierat dopĺňajú prírodné scenérie z vysokohorského prostredia, lúk a riek z rôznych kútov Slovenska.

1/12
  • Facebook Social Icon
bottom of page